Marta Szczypiorska - Andziak

lekarz weterynarii, właścicielka i kierownik gabinetu

Ukończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 1998 roku i od tego czasu nieprzerwanie zajmuję się leczeniem małych zwierząt.
Wieloletnią praktykę zawodową uzupełniam wiedzą teoretyczną uczestnicząc każdego roku w szkoleniach i konferencjach.
Specjalizuję się w internie.
Moim pierwszym, ukochanym czworonożnym przyjacielem był foxterier szorstkowłosy o imieniu "Fredek" i to jemu właśnie gabinet zawdzięcza swą nazwę.
Obecnie jestem właścicielką dwóch kotów: Dziundziusia i Czarnuszki (vel Dziundzią :-) )


Magdalena Jaśkiewicz
Lekarz weterynarii

Ukończyłam studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2002 roku.
Przez wieloletnią pracę i stałe kształcenie zawodowe dysponuję dużą wiedzą i doświadczeniem w leczeniu małych zwierząt.
Zajmuję się diagnostyką obrazową z zakresu USG. Przeprowadzam kompleksowe badania serca - echo wraz z zapisem EKG.
Diagnozuję i prowadzę leczenie zwierząt kardiologicznych.


Jarosław Balcerzak
Lekarz weterynarii, onkolog

Dyplom lekarza weterynarii odebrałem w 2008 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie.
Od tamtego czasu nieprzerwanie pracuję w warszawskich przychodniach dla zwierząt. Jako weterynarz onkolog jestem zwolennikiem wielokierunkowego podejścia do pacjenta.

W codziennej pracy ze zwierzętami największy nacisk kładę na diagnostykę i leczenie chorób nowotworowych.
Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w studiach specjalizacyjnych, krajowych i zagranicznych szkoleniach i sympozjach.

Jestem jednym z pierwszych lekarzy w Polsce stosujących elektrochemioterapię. Jest to wyraz potrzeby rozszerzenia wachlarza usług i łączenia narzędzi terapeutycznych dla pacjenta onkologicznego.

Jestem członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia na Rzecz Technologii i Terapii opartych na Elektroporacji (ISEBTT)

Zapraszam na moją stronę


Daria Budziszewska
groomer

Zwierzęta otaczają mnie od najmłodszych lat, bo dom bez zwierząt to puste miejsce, do którego nie chce się wracać. Bezwzględna miłość, emocje i mądrość, których uczymy się od zwierząt są bezcenne. Nie da się ich zastąpić relacjami międzyludzkim.
Zawsze pasjonowało mnie nawiązywanie komunikacji ze zwierzakami. Niezwykle istotna była dla mnie troska o ich kondycje i wygląd.
Od dzieciństwa swoją pasję przelewałam na Jack Russell Teriera o imieniu Vika i kotkę o imieniu Łatka.
Po latach świadczenia przyjacielskich usług „okazyjnej” pielęgnacji czworonożnych przyjaciół znajomych i rodziny zrozumiałam, że zwierzaki to integralna część mojego życia i to im chciałabym poświęcić się również zawodowo.
Ponad 4 lata temu rozpoczęłam profesjonalne szkolenia przygotowujące mnie do zawodu groomera. Ukończyłam łódzką szkołę groomerską pod okiem doświadczonej Ewy Grabowskiej, pierwszej w Polsce zawodowej groomerki, uzyskując certyfikat z zakresu pielęgnacji, strzyżenia i trymowania. Ukończenie szkolenia definitywnie przekonało mnie do porzucenia dotychczasowej pracy w charakterze bankowca i rozpoczęcia na dobre przygody ze zwierzakami.

Być dobrym stylistą oznacza nieustanną potrzebę kształcenia się i poznawanie stale pojawiających się z  nowych trendów. Dla mnie stanowi to bodziec do uczestnictwa w kolejnych szkoleniach i praktycznych warsztatach  zakresu pielęgnacji zwierząt, jak również kursów z zakresu behawioryzmu, a także metod relaksacji zwierząt (masaż). Jestem dumną absolwentką kursów Centrum Groomingu, które kształci profesjonalistów zarówno według wzorców FCI, jak i kreatywnego Pet groomingu.

Szczególną uwagę w swojej pracy poświęcam kotom, których właściciele coraz częściej dostrzegają potrzebę pomocy  w codziennej pielęgnacji swoich pupili. Kąpiel, strzyżenie, regeneracja szaty oraz pielęgnacja są wykonywane przeze mnie bez jakichkolwiek środków odurzających, co niestety jest często praktykowane w przypadku kocich klientów w branży groomerskiej. Nabyta umiejętność komunikowania się z kotami pozwala mi na perfekcyjne spełnianie marzeń ich właścicieli co do pielęgnacji szaty, przy zachowaniu wysokiego komfortu kociego klienta podczas pielęgnacji.

Te nienaganne zdolności komunikacyjne zawdzięczam 9 kotom, z którymi dzielę życiową przestrzeń domową. Towarzyszą nam też 3 psy. Jestem weganką. Pomagam przy adopcjach bezdomniaków, z których spora gromadka dzięki mnie znalazła nowe, ciepłe domy. Przy każdej okazji staram się uwrażliwiać ludzi na los zwierząt. W codziennej pracy liczą się dla mnie przede wszystkim komfort zwierzaków i wzajemna relacja oparta na zaufaniu. Właścicielom staram się podpowiadać, jak odczytywać potrzeby i jak opiekować się ich pupilami,co pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszych efektów końcowych pielęgnacji.

Dzięki zwierzakom udało mi się osiągnąć ważny życiowy cel – scalić w jedno pracę zawodową z pasją. To daje mi radość i spełnienie – i tym dzielę się z każdym czworonożnym klientem.  Zapraszamy w godzinach:

Pon - Pt: 10:00 - 14:00 i 17:00 - 20:00

Sobota: 10:00 - 14:00 ul. Floriana Znanieckiego 8

 03-980 Warszawa


  +48 22 672 07 75


  fredekwet@gmail.com